0

Професійні засоби для майстрів манікюру: ремувери, клінсери, масла та ін. необхідні дрібниці

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Кількість
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Які засоби потрібні для майстра манікюру?

Різноманітність засобів для майстрів дуже велика, але чи так необхідні всі ці дрібниці? Або це марна трата грошей? Давайте спробуємо розібратися, що ж потрібно, а що ні.

Список найпопулярніших засобів:

1. Ремувер для зняття гель-лаку

2. Ремувер для манікюру

3. Ремувер для педикюру

4. Клінсер

5. Масло для кутикули

6. Ультрабонд

7. Праймер

8. Дегідратор

9. Знежирювач

10. Дезинфектор

11. Антисептик

12. Кровоспиняючий засіб 

Список в принципі достатній. Але чи все це необхідно? Давайте розбиратися по пунктам, і що дійсно потрібно.

Ремувер

Ремувер використовується для зняття гель-лаку і останнім часом став менш популярний. Всі стали знімати фрезами і йде активна пропаганда того, що розм'якшення шкодить нігтьову пластину. Чи так це? Більш докладно про користь і шкоду ремуверу ми розповімо в статті в розділі блог. А поки, давайте визначимося, якщо Ви користуєтеся фрезером і знімаєте їм матеріал, то необхідності в покупці ремуверу у вас немає. Він просто не потрібен. Навіть за умови повного зняття матеріалу, можна спокійно обійтися фрезером. Так що цей пункт - необов'язковий, за умови, що Ви працюєте машинкою.

Ремувер для манікюру

Їх є два види. Лужний і кислотний.

1. Лужний Ремувер використовується тільки для європейського манікюру, коли ні машинкою, ні інструментами Ви не працюєте, але птеригій почистити потрібно. Тут ідеально підійде саме лужний ремувер. Подумайте, як часто Ви робите європейський манікюр? Один раз на місяць? кілька місяців? або ще рідше? Якщо часто робите європейський манікюр, то купити лужний ремувер варто.

2. Кислотний Ремувер - це ремувер на фруктових кислотах, який ідеально підходить для комбінованого манікюру. Не шкодить чутливу шкіру і дбайливо прибирає всі ороговілості. Якщо Ви робите комбінований манікюр, то кислотний ремувер Вам необхідний. Але! Вибирайте м'які за дією. Інакше клієнту буде боляче. Найбільше підходять для цих цілей My nail і Naomi.

Ремувер для педикюру

Якщо ви робите педикюр, незалежно від техніки, то ремувер Вам необхідний. Вибирайте в допомогу собі лужний ремувер. Він відмінно справляється з мозолями і натоптишами надалі запобігає активному наростанню. Кислотний Ремувер для цих цілей занадто м'який.

Клінсер

Це той препарат, без якого майстру не обійтися. Він справжня палочка виручалочка в роботі майстра. Яка фірма, неважливо, вибирайте співвідношення ціна / якість. Вони майже всі однакові. Клінсер можна замінювати спиртом, і нехай в мене полетять камені, від виробників клінсерів і технологів, але так, спирт відмінний недорогий аналог клінсера. Більш того, в спирті не містяться масла і ароматичні віддушки, на які іноді буває алергія або які можуть послужити відшаруванням. Спирт - це основа будь-якого клінсера, так чи варто переплачувати?

Олія для кутикули

Це як блиск для губ в макіяжі, фінішна завершальна родзинка. Масло доглядає за шкірою і відмінно її зволожує. Надає завершеність манікюру. Тут теж, шукайте оптимальне співвідношення ціна/якість. Дивіться склад масла. Одним з важливих складових є масло жожоба і вітамінки. Якщо вони є - сміливо беріть. І звичайно ж привчайте клієнтів до регулярного використання масла для кутикули вдома (навіщо це робити і що дасть, це в окремих статтях), потім Вам же легше буде робити манікюр.

Ультрабонд

Ультрабонд, Супербонд, безкислотний праймер - це назви одного й того ж препарату. В оригіналі - це саме безкислотний праймер. Принцип його дії - зчеплення натурального нігтика зі штучним матеріалом. Працює як двосторонній скотч. Діє м'яко і не пошкоджує нігтьову пластину. Якщо Ви працюєте переважно з покриттям гель лаків, то Вам варто придбати саме такий праймер. Він не висушує нігтьову пластину і при цьому не дає відслойок.

Праймер

Кислотний праймер. Купуйте тільки в тому випадку, якщо працюєте з твердими гелями або акрилом. При роботі з гель лаком, в ньому необхідності немає, цілком замінюється безкислотний праймером. Також кислотний праймер добре справляється з "мокрими" нігтиками. Принцип дії - знежирює нігтьову пластину на глибокому рівні, дозволяючи надійно зчепитися зі штучним матеріалом. Уникайте потрапляння на шкіру, може викликати хімічний опік.

Дегідратор

Багато фірм і навчальних шкіл активно просувають такий засіб як дегідратор. Схема роботи: знежирити нігтьову пластину, нанести дегідратор, нанести праймер. А тепер питання: навіщо? Робота дегідратору полягає в знежирення нігтьової пластини, але ж Ви це зробили перед нанесенням дегідратору, Ви її протерли клінсером/спиртом/дезинфектором (потрібне підкреслити). Досить знежирити нігтик і далі нанести праймер. Не витрачайте ні гроші ні час на непотрібний крок в манікюрі, не вірте всьому, що придумали маркетологи. Це непотрібний і беззмістовний крок. І нехай виробники цього "чудо" засобу мене лають, але це правда, він не потрібен. знежирювач як окреме засіб теж марна штука, у Вам на столі є клінсер/спирт/дезінфектор, не витрачайте гроші на зайві препарати.

Дезинфектор

Дуже важливий і необхідний препарат в роботі. Головне, не беріть засоби типу біолонга, це тільки на пляшці написано, що він дезинфікує. Використовуйте засоби призначені для медичних цілей (АХД, Хоспісепт, Кутасепт, Аніосгель і под.) Форма випуску, неважлива, шукайте оптимальну для себе, комусь зручно гель, комусь рідкий варіант. Наприклад, АХД підходить і для обробки рук і для поверхонь, і так само працює як знежирювач.

Антисептик

Тут так само, як і з дезинфектором, принцип роботи ідентичний, тільки антисептик використовується виключно для шкіри, а дезинфектори і для шкіри і для поверхонь. Але якщо берете антисептик, то беріть гелеву форму, вона більш дбайлива для шкіри. Наприклад, у нас використовується Хоспісепт гель для обробки рук і АДХ експрес для поверхонь. Періодично міняємо фірми і того і другого, але про це окрема стаття.

Кровоспиняючий засіб

Незамінний засіб. Їх не дуже багато варіантів, але принцип дії однаковий. Робота препарату: наносите на рану кровозупиняюче, кров миттєво зупиняється і на рані створюється надійна захисна плівка, яка перешкоджає попаданню туди всякої гидоти. При пораненні клієнта, це важливий крок в обробці. Перекис так не впорається, це по-перше, а по-друге, перекис не створить захисну плівку на рані.

Щоб була зрозуміла сила дії цього засобу, наведу приклад з особистого досвіду. Робимо клієнту нарощування, попередньо робимо апаратний манікюр, на одному пальчику чіпляємо шкіру і йде кров, обробляю кровозупиняючим засобом (заливаючи, як годиться:) ), знежирюємо, наносимо праймер, нарощуємо нігті і починаємо опил і на пальчику, де була рана - гель просто відвалюється ! Тому що зупиняюючий кров засіб створив не тільки на шкірі, але і на нігті таку захисну плівку, з якою навіть праймер не впорався! (Читайте вище, рану заливала). Тобто захист рани дуууже надійний.

Який вибрати засіб для зупинки крові? Мій найулюбленіший в маленьких пляшечках, зелененький, наприклад фірма Атіка, багато хто бере Капрамін (як на мене особливо не зупиняє кров), Так само є класний препарат ЕндоЖи (розроблений для обробки каналів в стоматології), він набагато краще зупиняє кров на відміну від Капраміна . Кожен звичайно вибирає те, що подобається йому, я пишу про те, що тестували ми в роботі. Зараз я користуюся ЕндоЖи, я взагалі останнім часом використовую багато засобів які розроблені для стоматології:) навіть бори і фрези:)

 

Ну що ж, сподіваюся внесла хоч трохи ясності в роботу препаратів і наскільки вони необхідні. Звичайно детальніше читайте в статтях (поступово додаємо на сайт). Підписуйтесь на нашу сторінку в інстаграмм, там теж багато корисного:)

 

Купити допоміжні засоби в інтернет магазині loya-nails за вигідними цінами з доставкою по всій Україні, Харків, Київ, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Суми, Черкаси, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Краматорськ, Куп'янськ, Кіровоград, Кропивницький, Дніпро. Ви можете оформити замовлення на сайті, зателефонувати або написати в директ в інстаграм або вк. Для Вашої зручності, ми є у всіх соцмережах. Вайбер, Ватсап, телеграм.

Вгору
,